Telefon: 6 230 230 | info@eestihoius.ee

Tähtajaline hoius

Mis on investeering ja kellele sobib tähtajaline hoius?

Investeering on kasu saamise eesmärgil tehtud pikaajaline kapitalimahutus. Tähtajaline hoius on investeering, mille puhul on kõige kõrgem intressimäär. Sobib nii lühiajaliste kui ka pikaajaliste investeeringute jaoks. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu tähtajaline hoius on hoiustamine kindla aja peale, mille puhul intressimäär on üks kõrgemaid Eestis. Personaalne ja paindlik lähenemine võimaldab Teil saada protsente hoiustelt nii igakuiselt, kvartalipõhiselt või iga-aastaselt kui ka deposiidi tähtaja lõppemisel. Tähtajaline hoius on üks riskivabamaid lisaraha teenimise võimalusi.

Tähtajaline hoius on kliendile, kes omab vabu rahalisi vahendeid. Kõik teavad, et raha peab teenima, ainult sellisel viisil võib oodata isikliku kapitali juurdekasvu. Investeering peab tooma kasumit. Ja mida kõrgem on intressimäär, seda parem. Üheks parimaks mooduseks hoiuste suurendamiseks on tähtajaline hoius.

Me võtame vastu tähtajalisi hoiuseid 6 kuuks kuni 5 aastaks. Minimaalne investeering on 3000 eurot. Intressimäär sõltub hoiustavast summast, tähtajast ja hoiuse tingimustest.

Mis on deposiit ja kuidas kujuneb tähtajalise hoiuse intressimäär?

Tähtajaline hoius ehk deposiit on hea võimalus vaba raha riskivabalt hoiustada. Nii nagu kogumishoiuse puhul, võimaldab antud liiki deposiit Teil saada protsente hoiuste pealt igakuiselt, kvartalipõhiselt, iga-aastaselt või tähtaja lõppemisel.

Viimase puhul on hoiuste intressimäär märgatavalt kõrgem. Kuid erinevalt kogumishoiusest ei ole antud liiki deposiit täiendatav, see tähendab, et Teil ei ole võimalik teostada lisa-sissemakseid. Peale selle võite Te valida automaatse hoiuse pikendamise. Sel juhul pikendatakse määratud perioodi viimasel päeval investeering automaatselt analoogsele ajavahemikule.

Deposiit võib olla avatud meie kontoris, kuid avalduse võib esitada ka meie koduleheküljel Internetis.

Paljud inimesed ei mõtlegi selle peale, et raha võib panna enda kasuks tööle. Tehke mõistlik investeering. Avage deposiit, alustage koostööd meiega juba praegu ja Te kindlasti näete, kuidas Teie raha töötab Teie heaks!