Telefon: 6 230 230 | info@eestihoius.ee

KASVATAGE OMA RAHA KIIREMINI

Eesti üks suurimaid hoiu-laenuühistuid Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu - on saanud juba 6-aastaseks. Paras aeg, et heita pilk peale tehtule ning seada sihte ka edaspidiseks.

Finantsinspektsiooni info kohaselt on Eestis üle 350 ülepiirilise pangateenuse pakkuja, kelle kasumid liiguvad Eestist välja. Samas näitavad viimased andmed, et eraisikud usaldavad hoiustamiseks üha enam just kodumaiseid asutusi.

Ühistu stabiilne kasv

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu liikmete arv on pidevas kasvutrendis. Tänaseks on ühistul ligi 2000 aktiivset liiget, kes kõik soovivad panustada Eesti finantsmaastikku, et tagada järgmistele põlvedele targem ja jõukam Eesti.

Lai portfell ja personaalne suhtlus

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistus saab avada nii tähtajalise, kogumis- kui ka seeniorhoiuse. Teenus on paindlik ja personaalne, mis tähendab, et intresside väljamakseid hoiustelt on võimalik saada vastavalt teie soovile - igakuiselt, kvartalipõhiselt, igaaastaselt kui ka hoiuselepingu lõppemisel.

2019 aasta lõpuni pakume Teile võimalust kasvatada oma raha kiiremini.
Avage hoius kuni 31. detsembrini ja teenige lisaks kuni 500 € puhtalt kätte!

Kampaania tingimused:

Kampaania periood: 4.11.2019 kuni 31.12.2019

Hoiuse summa: alates 10 000 kuni 100 000 EUR

Hoiustamise periood: vähemalt 2 aastat

Hoiuse tüüp: tähtajaline hoius, kogumishoius

Lepingu lõpetamine: hoiuse perioodi lõpus

«Preemia» makstakse välja ühekordselt lepingu sõlmimisele järgneva kuu 5. kuupäevani k.a.

Teenitud «preemia» mastakse välja hoiustaja arveldusarvele.

Kampaania kehtib ainult uute lepingute puhul.

Tulenevalt Tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga, mille Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu intresside väljamaksmisel Hoiustaja füüsilise isiku nimel kinni peab, tasudes Maksu- ja Tolliametile tulumaksu ning hoiustajale intresside netosumma. Juriidiliste isikute hoiuste intress ei ole maksustatud tulumaksuga.

Näide: eraisiku hoiuse summa 50 000 EUR, ühekordse teenitud «preemia» suurus on 250 EUR neto. Tulumaks suuruses 62,50 EUR makstakse meie poolt eraldi Maksu- ja Tolliametile.

Tutvuge võimalustega hoiusekalkulaatoris >>

Täpsema info saamiseks palume pöörduda meie klienditeenindusse telefonil 6 230 230.