Telefon: 6 230 230 | info@eestihoius.ee

Seeniorhoius

Seeniorhoius on kogumishoius vabatahtlike sissemaksetega ja garanteeritud protsendimääraga. Selline hoius lubab pensioniks koguda vajalikku varu. Kogu raha makstakse välja ühekordse summana lepingu lõppemisel.

Alustage reservvahendite kõrvale panekut varakult, selleks et aegsasti tagada endale kindlustunnet perioodiks, kui Teie sissetulekud võivad alaneda. Seeniorhoius võimaldab Teil olla sõltumatu vaatamata ajale ja olukorrale.

Põhitingimused:

  • Esmase sissemakse summa – alates 5000 eurot;
  • Hoiustamisperiood 5; 6 või 7 aastat (on võimalik ka pikendada lepingut);
  • Protsendimäär 7,0 kuni 7,5%* aastas;
  • Hoiuse sulgemine: lepingu tähtaja lõppemisel;

Garanteeritud protsent

Sõlmides seeniorhoiuse lepingu Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistus, saate Te garanteeritud protsendimäära suuruses 7,0 kuni 7,5%* aastas lepingu kogu perioodi vältel.

Millal makstakse välja hoiustamissumma koos kogunenud intressiga?

Seeniorhoius ei eelda raha osalist väljavõtmist arvelt lepinguperioodi jooksul. Raha täismahus väljamakse lepingu alusel teostatakse järgnevatel juhtudel:

  1. 5; 6 või 7 aastaks sõlmitud lepingu lõppemisel;
  2. Pärijatele avalduse ja tunnistuse alusel, milles kajastub pärijate õigus pärandile.

Madal riiklik pension ei anna tihti piisavat kindlustunnet. Seetõttu on vajalik kanda hoolt oma rahaliste reservvahendite eest juba praegu, et hiljem, jäädes teenitud pensionile, tagada endale finantstugi ja vääriline elatustase.

Parima lahenduse leidmiseks Teie jaoks konsulteerige meie spetsialistidega telefonil 6 230 230.


* Tulenevalt Tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. 2019. aastal tulumaksumäär moodustab 20%.