Telefon: 6 230 230 | info@eestihoius.ee

Oluline informatsioon

Kui Te langetasite otsuse, et Teist saab üks meie hoiu-laenuühistu liikmest, siis selles alajaotuses Te leiate enda jaoks palju erinevat, kasulikku ja huvitavat informatsiooni.

  • Investorile. Sõltumata sellest, kas Teil on rahaliste vahendite kogumiskogemust või astute oma rahalise kapitali mitmekordistamise sammu esmakordselt, siit leiate Te kasulikke nõuandeid ja näpunäiteid. Meie konsulteerime selles, millest paremini alustada (stardikapital), missugused investeerimisliigid kõige paremini sobivad just Teile, kuidas peab investor käituma, et saada riskivabalt kasumit.
  • Laenusaajale. Kui Te soovite saada laenu, siis laenulepingu sõlmimiseni soovitame Teil tutvuda vastutustundliku laenamise printsiibiga, ausalt vastata enda jaoks sellist tüüpi küsimustele nagu laenu saamise vajalikkus, põhjalikult kaaluda laenu kustutamise võimalikkust. Samuti on siin sõnastatud informatsioon, mida tuleks ette võtta juhul, kui tekivad finantsraskused.

Kui Te soovite investeerida oma rahalisi vahendeid meie hoiu-laenuühistusse või vastupidi, saada laenu – tuleks meeles pidada, et iga leping kujutab endast finantsvastutust. Еnne kui Te allkirjastate lepingu, tuleks põhjalikult tutvuda kõigi pakutavate tingimustega ja kaaluda oma otsust. Juhul, kui teil tekivad küsimused, Te saate alati meiega ühendust võtta ja saada täpseid selgitusi ja põhjalikku konsultatsiooni meie spetsialistidelt.