Telefon: 6 230 230 | info@eestihoius.ee

Laenud eraisikutele

Elus on hetki, kui vajame raha kohe, aga toime tulla oma jõududega on suhteliselt keeruline, seetõttu laen võimaldab lihtsustada finantsküsimuste lahendamise.

Laen eraisikule antakse isiklikeks vajadusteks nagu eluasemelaen, remont, reisimine, hariduse omandamine, olmetehnika või auto ostmine. Pakume täna eraisikute poolt enim nõutud laenuteenuste liike:

  • Laen kinnisvara soetamiseks – kõigile on selge, et elada omas korteris on palju soodsam kui üürida elamispinda. Kui puuduvad vahendid oma korteri omandamiseks, kuid olemas on mingi stardikapital, siis on mõttekas kasutada eluasemelaenu, hiljem aga igakuiselt tasuda kindlat laenuosa laenuandjale, aga mitte üürileandjale. Antud juhul antakse laen ostetava eluaseme tagatisel.
  • Laen kinnisvara tagatisel – või teiste sõnadega tarbimislaen. Antud laen annab kliendile võimaluse kasutada laenatud rahalisi vahendeid mistahes eesmärgil, kuid laenukohustuste tagamiseks seatakse kinnisvarale hüpoteek. Suuremalt jaolt selliste laenude summad on võrdlemisi tagasihoidlikud ja sellest tulenevalt laenu tagasimakse periood ka küllaltki lühiajaline.

Üksikasjalik informatsioon intressimäära, tähtaja ja laenutingimuse kohta asub Teid huvitava laenuliigi vastavas alajaotuses.

  • Koduvahetuslaen võimaldab osta uus elamine veel enne olemasoleva müümist. Selline võimalus on palju mugavam kui näiteks vahetus või kurnav topeltkolimine. Sellise laenu saamiseks püstitab laenuvõtja hüpoteegi Ühistu kasuks nii olemasoleva kui ka ostetava eluaseme peale. Selline garantii annab võimaluse saada laenu omandatava eluaseme täishinna ulatuses ja isegi rohkem, mis lubab näiteks teha ostetavas korteris remonti. Pärast kolimist võib rahulikult hakata tegelema endise eluaseme müügiga ning müües see maha, tasuda võlausaldajale kas täissumma või osade kaupa.