Telefon: 6 230 230 | info@eestihoius.ee

Koduvahetuslaen

Sageli tekib vajadus osta uus elamine veel enne olemasoleva müümist. Näiteks selle jaoks, et viia rahulikult asjad uude korterisse või teha selles remonti. Selline võimalus on palju mugavam kui näiteks vahetus või kurnav topeltkolimine. Keerukus seisneb selles, et tihtilugu finantseeritakse uue elamise ostmist olemasoleva elamispinna müümise arvelt. Sellisel juhul tekkinud probleemi aitab lahendada laen eluaseme vahetamiseks.

Sellise laenu saamiseks püstitab laenuvõtja hüpoteegi Ühistu kasuks nii olemasoleva kui ka ostetava eluaseme peale. Selline garantii annab võimaluse saada laenu omandatava eluaseme täishinna ulatuses ja isegi rohkem, mis lubab näiteks teha ostetavas korteris remonti. Pärast kolimist võib rahulikult hakata tegelema endise eluaseme müügiga ning müües see maha, tasuda võlausaldajale kas täissumma või osade kaupa.

Laen eluaseme vahetamiseks on väga individuaalne – selle jaoks, et saada personaalne pakkumine, palun helistage numbril 6 230 230 konsultatsiooni aja broneerimiseks.