Laen kinnisvara soetamiseks

LAEN KINNISVARA SOETAMISEKS

Kinnisvara soetamiseks vajatakse reeglina suuri rahalisi investeeringuid. Kui selleks finantseerimisvahendeid napib, aitab laen kinnisvara soetamiseks.

Kuni 150 000 eurot

Vali
Finantseerimine:
kuni 70% kinnisvara soetamise summast
Summa:
kuni 150 000 eurot
Periood:
1-15 aastat
Intress:
alates 10% aastas

Kinnisvara soetamiseks vajatakse reeglina suuri rahalisi investeeringuid. Kui kinnisvara soetamise küsimus on põletav, kuid omafinantseerimisvahendeid napib, aitab seda lahendada kodulaen. Omafinantseerimine moodustab 30% soetatavast kinnisvara maksumusest. Samas lisatagatise olemasolu puhul on Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu nõus väljastama laenu oma liikmetele kuni 100% vajalikust summast.

Laenu saamiseks peab füüsiline isik, Ühistu liige, omama kindlat töökohta ja tulu, mida saab kinnitada pangaarve väljavõttega. Selleks, et määrata võimalikku laenusummat, peab esitama ostetava kinnisvara ja vajadusel ka lisatagatise hindamisakti. Meie aktsepteerime enim tuntud kinnisvaraspetsialistide hindamisakte — Arco Vara, 1Partner, Pindi, Uus Maa, Domus, DTZ Kinnisvaraekspert, Ober-Haus, LVM Kinnisvara, Nord Property, Lossi Kinnisvara, Prisma Kinnisvarad, Endover, RE Kinnisvara, Kaanon Kinnisvara, Raid & Ko. Sealjuures peab akt olema koostatud mitte varem, kui kolm kuud tagasi laenutaotluse esitamise kuupäevast. Pärast laenuavalduse läbivaatamist ja kinnitamist seatakse tagatiskinnisvarale hüpoteek Ühistu kasuks, mis kustutatakse peale laenu tagastamist ja laenulepingu lõppemist.