Laen kinnisvara soetamiseks Eesti Hoius. Laen Liising Hoiused

Laen kinnisvara soetamiseks

Eesti Hoius parim lahendus, kui vajate laenu kodu ostmiseks.
leaf

Paindlik laen kuni 150 000 eurot.

Kinnisvara soetamiseks vajatakse reeglina suuri rahalisi investeeringuid Kui soovite võtta kodulaenu, on tavaliselt omafinantseeringu nõue alates 30% soetatavast kinnisvara maksumusest. Eesti Hoius pakub oma liikmetele lisatagatisega olemasolul kodulaenu kuni 100% vajaminevast summas.

Eraisik peab laenu saamiseks olema ühistu liige (või liikmeks astuma), omama kindlat töökohta ning sissetulekut, mida tõestatakse pangakonto väljavõttega. Võimaliku laenusumma määramiseks tuleb esitada ostetava kinnisvara ja vajadusel ka lisatagatise hindamisakt.

Aktsepteerime tuntumate kinnisvaraspetsialistide hindamisakte — Arco Vara, 1Partner, Pindi, Uus Maa, Domus, DTZ Kinnisvaraekspert, Ober-Haus, LVM Kinnisvara, Nord Property, Lossi Kinnisvara, Prisma Kinnisvarad, Endover, RE Kinnisvara, Kaanon Kinnisvara, Raid & Ko. Hindamisakt peab olema koostatud mitte vanem kui 3 kuud laenutaotluse esitamise kuupäevast. Peale laenuavalduse läbivaatamist ja kinnitamist seatakse tagatiskinnisvarale hüpoteek Ühistu kasuks, mis kustutatakse peale laenu tagastamist ja laenulepingu lõppemist.

Tingimused

  • Finantseerimine: kuni 70% kinnisvara soetamise summast
  • Summa: kuni 150 000 eurot
  • Periood: 1-15 aastat
  • Intress: alates 10% aastas