Ärilaen Eluasemelaen Tingimused Taotlemine

Laen ettevõttel hoiu-laenuühistust Eesti Hoius

Hoiu-laenuühistu tegevuse eesmärke on erinevad, aga olulisem neist on oma liikmete elukvaliteedi parandamine, makstes suurpankadest kõrgemaid hoiuseintresse. Teisest küljest saab ühistu seda teha, kui investeerib hoiused tulu teenimiseks. Põhja-Eesti hoiu-laenuühistu investeerib kohalikku majandusse, rahastades meie inimeste ja ettevõtete projekte. Eesti Hoius pakub laenu erineval otstarbel eraklientidele ja ettevõtetele.

Hoiu-laenuühistu Eesti Hoius liikmeks võib astuda iga täisealine Eesti elanik, samuti Eestis registreeritud juriidiline isik. Liitumistaotluse saab täita ja saata internetis või meie kontoris Pronksi 3, Tallinnas. Ühistuga liitumisel tuleb tasuda sisseastumismaks 10€ ja minimaalne osakumaks 30€ Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu arveldusarvele või sularahas meie kontoris.

Pakume hoiustajatele ja laenuvõtjatele järgmisi tagatisi:

  • individuaalne lähenemine
  • professionaalne teenus
  • iga ühistu liige saab osaleda ühistu juhtimisel.

 

Oleme turvaliselt investeerinud ühistu liikmete hoiuseid kohaliku äritegevuse arendamiseks ja kinnisvarasse. Investeeringud tagatud hüpoteekidega, meie spetsialistid hindavad laenuprojekte ja riske professionaalselt, kaalutakse iga laenuvõtja tegelikku maksevõimet, kasutame parimaid euroopalikke praktikaid. Nii on finantstegevuse riskid minimeeritud ja turvalisus tagatud nii hoiustajatele kui ka laenusaajatele.

 

Eesti Hoiuse laenutooted

Mitte iga pank pole valmis rahastama ettevõtluse alustamist või arendamist. Enamus eesti ettevõtetest kvalifitseeruvad mikro- ja väikeettevõteteks, neis on vähe töötajaid ja tagasihoidlik aastakäive. Sellistes ettevõtetes on kasutusel sageli lihtsaim raamatupidamine ja aruandlus. Siin on ettevõtjale abiks hoiu-laenuühistu ärilaen. Projekte hinnatakse paindlikult ja vastavat reaalsele perspektiivile, ärilaenu intress ja tingimused on soodsad. Ärilaenuga saab ettevõte investeerida vajalikesse käibevahenditesse, laiendada tootmisruume, viia ellu uuenduslikke arendusprojekte ja nii püsida edukana konkurentsis. Pakume ärilaenu erinevatele ärivaldkondadele – infotehnoloogiast põllumajanduseni, tootmisest ja transpordist kuni iluteenuste pakkumiseni. Laenu tagasimakseperiood on kuni 15 aastat, tagatiseks sobib erineva otstarbega kinnisvara ning laenu pakume ärilaenu summas 10 000 kuni 500 000 eurot.

Lisaks ärilaenule pakub Eesti Hoius ka laenu kinnisvara soetamiseks eraisikutele ja ka ettevõtetele. Hüpoteegiga tagatud laenuga on võimlik kinnisvara osta või renoveerida. Oleme siin abiks nii noortele peredele kui ka eakamatele inimestele kes soovivad hüpoteeklaenuga abil oma ja lähedaste elamistingimusi parandada. Sageli on koduostul probleemiks omafinantseering, ühistu saab lisatagatise olemasolul rahastada kuni 100% vajaminevast summast. Kinnisvaralaenu periood on kuni 15 aastat, summa kuni 150 000 eurot. Otsustamise protsess on kiire ja paindlik.

Laen kinnisvara tagatisel sobib juhul, kui klient vajab suuremat summat raha oma plaanida ja unistuste täitmiseks. Näiteks hariduse rahastamiseks, tervise parendamiseks, reisimiseks, auto ostuks või kodu remondiks. Sageli on see ka parim lahendus olemasolevate kohustuste refinantseerimiseks, nii on võimalik kustutada kõrge intressiga kiirlaenud ja tasuda pikema perioodi jooksul mõistliku intressiga igakuiselt kordades madalam summa. Laenu summa algab 5000 eurost ja laenuperioodiks on 1 kuni 10 aastat.

Iga laen on kohustus ja tuleb ka tagasi maksta, selleks oleme kodulehel laenutoote juurde lisanud mugava kalkulaatori, millel laenusummat ja – perioodi muutes saab laenusoovija valida oma vajadustele ja võimalustele kõige paremini vastava lahenduse. Meie spetsialistid aitavad ja annavad vajadusel nõuandeid.

 

Eesti Hoiuse teenus

Eesti Hoius on pikaajaline, kasumlikult tegutsev, usaldusväärne ja läbipaistev ettevõte. Ühistu liikmed on investorid, kes osalevad ühistu juhtimises ja koos panustatakse kohaliku majanduse ja meie inimeste elujärje parandamiseks.

Meiega

  • suurendad oma kapitali
  • saad soodsatel tingimustel laenu
  • osaled ühistu juhtimises üldkoosoleku vormis.

Suhtume vastutustundlikult oma liikmete ja klientide isiklike andmete ja vara turvalisuse tagamisse, rakendame kõiki seadustega nõutavaid hoolsus- ja turvameetmeid.

Olete oodatud tutvuma, liituma ja kasutama Eesti Hoiuse poolt pakutavaid võimalusi. Meil leiate sobiliku teenuse ja personaalse lahenduse – on see siis turvaline ja tulus hoiustamine või laen oma projektide elluviimiseks. Ühistu on praeguseks 8-tegutsemisaasta jooksul  oma hoiustajatele stabiilselt tulu toonud ja intressidena on välja makstud üle 5 miljoni euro.

Küsimuste tekkimisel võtke meiega ühendust telefonil 6 230 230 või e-kirjas info@eestihoius.ee. Jälgige meie uudiseid kodulehel ja Facebookis.

ärilaen