Liitumine ühistuga

Hoiuse avamine ja laenu saamine meie juures on täna väga lihtne ja mugav. Selleks, et alustada meie pakutavate teenuste kasutamist, peab ühinema Eestihoius HLÜ-ga (edaspidi Ühistu). Koostöö finantsasutusega pole kunagi varem olnud nii sujuv, selge ja kasumlik. Saagem üks meist!

Milleks liituda?

Oma raha võib hoiustada ja saada laenu nii pangas, kui ka teistes usaldusväärsetes asutustes.

Eesti kapitalil põhinev Eestihoius HLÜ pakub finantsteenust inimestele, kes on huvitatud rahaliste vahendite hoiustamisest ja oma vahendite mitmekordistamisest, aga samuti ka laenu võtmisest. Me oleme valmis pakkuma oma liikmetele paindlikke teenuseid ja Eesti turul soodsamaid hoiustamis- ja laenuprotsente.

Kellest võiks saada ühistu liige?

Ühistu liikmeks võib saada iga täisealine alaline Eesti elanik. Ühistu liige võib olla ka juriidiline isik, kes on registreeritud Eestis.

Missuguseid eeliseid omab Ühistu liige?

  • Hoiuse avamine ja sellelt paremate intresside teenimine.
  • Laenu saamine.
  • Ühistu teiste teenuste kasutamine.
  • Liikmete üldkoosolekul osalemine.

Kuidas liituda?

Ühistuga liitumiseks tuleb esitada avaldus:

  1. Interneti teel, täites avalduse vormi;
  2. Meie esinduses aadressil Pronksi tn 3, Tallinn võttes kaasa isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või juhiload).

Ühistu juhatus vaatab avalduse läbi ühe tööpäeva jooksul ning teavitab ühistuga liitumisest telefoni või e-maili teel. Liitumisprotseduuri lõpetamiseks tuleb külastada Eesti Hoius kontorit koos isikut tõendava dokumendiga.

Liitumiseks tuleb teha kaks makset: sisseastumismaks 10 eurot ja miinimum osakumaks 30 eurot ülekandega Eestihoius HLÜ arveldusarvele või sularahas meie kontoris.

Osakumaks – see on investeering, mis hakkab koguma dividende alates 2016. aasta keskelt. Juhul kui koostöö meiega kaotab Teie arvates otstarbekuse, võite Te oma liikmelisuse müüa kolmandale isikule või saate oma osakumakse tagasi Ühistust lahkumisel.