Laen

LAEN KINNISVARA SOETAMISEKS

Kinnisvara soetamiseks vajatakse reeglina suuri rahalisi investeeringuid. Kui selleks finantseerimisvahendeid napib, aitab laen kinnisvara soetamiseks.

Kuni 150 000 eurot

Vali
Finantseerimine:
kuni 70% kinnisvara soetamise summast
Summa:
kuni 150 000 eurot
Periood:
1-15 aastat
Intress:
alates 10% aastas

Kinnisvara soetamiseks vajatakse reeglina suuri rahalisi investeeringuid. Kui kinnisvara soetamise küsimus on põletav, kuid omafinantseerimisvahendeid napib, aitab seda lahendada kodulaen. Omafinantseerimine moodustab 30% soetatavast kinnisvara maksumusest. Samas lisatagatise olemasolu puhul on Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu nõus väljastama laenu oma liikmetele kuni 100% vajalikust summast.

Laenu saamiseks peab füüsiline isik, Ühistu liige, omama kindlat töökohta ja tulu, mida saab kinnitada pangaarve väljavõttega. Selleks, et määrata võimalikku laenusummat, peab esitama ostetava kinnisvara ja vajadusel ka lisatagatise hindamisakti. Meie aktsepteerime enim tuntud kinnisvaraspetsialistide hindamisakte — Arco Vara, 1Partner, Pindi, Uus Maa, Domus, DTZ Kinnisvaraekspert, Ober-Haus, LVM Kinnisvara, Nord Property, Lossi Kinnisvara, Prisma Kinnisvarad, Endover, RE Kinnisvara, Kaanon Kinnisvara, Raid & Ko. Sealjuures peab akt olema koostatud mitte varem, kui kolm kuud tagasi laenutaotluse esitamise kuupäevast. Pärast laenuavalduse läbivaatamist ja kinnitamist seatakse tagatiskinnisvarale hüpoteek Ühistu kasuks, mis kustutatakse peale laenu tagastamist ja laenulepingu lõppemist.

LAEN KINNISVARA TAGATISEL

Laen kinnisvara tagatisel on suurepärane võimalus saada raha Teie soovide elluviimiseks. Te võite kasutada laenu ammu planeeritud tarbevajadusteks nagu remont, auto või kodusisustuse soetamine, hariduskulude maksmine, samuti aga olemasolevate laenude kustutamine.

Alates 5 000 eurost

Vali
Finantseerimine:
kuni 70% kinnisvara soetamise summast
Summa:
Alates 5000 eurost
Periood:
1-10 aastat
Intress:
alates 13% aastas

Laen kinnisvara tagatisel Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu (edaspidiselt Ühistu) liikmetele on suurepärane võimalus saada raha Teie soovide elluviimiseks. Te võite kasutada laenu ammu planeeritud tarbevajadusteks nagu remont, auto või kodusisustuse soetamine, hariduskulude maksmine, samuti aga olemasolevate laenude kustutamine.

Füüsilise isiku laenu saamiseks peab Ühistu liige omama kindlat töökohta ja tulu, mida tõestatakse pangaarve väljavõttega. Laenutaotluse positiivse vastuse puhul pannakse Teie käsutuses olevale kinnisvarale Ühistu kasuks hüpoteek, mis kustutatakse pärast laenu tagasimaksmist ja laenulepingu lõpetamist. Tavaliselt laenusumma moodustab 30-70% Põhja–Eesti regioonis (Tallinnas, Harjumaal, Raplamaal, Läänemaal, Järvamaal, Virumaal) asuvast kinnisvara maksumusest ja veelgi täpsemalt määratakse see kinnisvaraspetsialistide hindamisakti põhjal — Pindi Kinnisvara, Arco Vara, Uusmaa Kinnisvarabüroo, Ober-Hausi Kinnisvara. Sealjuures akt peab olema koostatud mitte varem kui kuus kuud laenutaotluse esitamise kuupäevast.

EHITUSLAEN

Kiire ja paindlik finantseerimine ühisrahastuse kaudu kinnisvara arendusprojektide elluviimiseks, kuid ka hüpoteeklaenu muudel ärilistel eesmärkidel. Vahendite kaasamine toimub kiiresti ja laenutingimused on paindlikumad kui pankades. Lisaks on võimalik saada tasuta konsultatsiooni.

Ühisrahastuse kaudu 10 000 kuni 200 000 eurot

Vali
Etapiviisiline finantseerimine alates
10 000 € kuni 2 000 000 €
Intress
Alates 11%
Ehitustööde finantseerimine vajalikus mahus, kaasamata panka
jah
Vahendite kaasamine toimub kiirelt
jah
Vahendite kaasamine toimub kiirelt
jah
Suurem tähelepanu potentsiaalsete ostjate poolt
jah
Tasuta konsultatsioon
jah

Kinnisvara arendajatel ja ettevõtetel on võimalik saada kiiret ja paindlikku pangavälist finantseerimist kinnisvara arendusprojektide elluviimiseks, kuid ka hüpoteeklaenu muudel ärilistel eesmärkidel. Eraisikul on võimalik saada laenu oma kinnisvara renoveerimiseks, remondiks ja ehitamiseks.