Maksihoius intressiga kuni 7%

Hea ühistu liige!

Taaskord on võimalik hoiustada oma raha soodsamatel tingimustel MAKSIHOIUSEL! Maksihoius on Eesti Hoiuse unikaalne kõrgeima intressiga hoius, millega on võimalik teenida kuni 7% intressi aastas.

Pole saladus, et raha väärtus kahaneb ajas. Oleme praeguseks ligi 9 aastat Teiega koos kasvanud ning meie liikmete rahalisi vahendeid kasvatanud, oleme rahatarkust kogunud ja jaganud. Kui veel paar aastat tagasi olime suhteliselt rahulikus stabiilses majanduskeskkonnas, siis viimasel ajal on olukorrad liikunud ühest kriisist ja eriolukorrast teise. Muretsesime pandeemia esimese ja teise laine mõjude pärast, kolmanda laine saabumisel olime meie ja mitmed teisedki majandusharud juba eelnevast õppinud, ning oskasime edasi liikuda ohutult ning endiselt tulu teenides. Viimane kuu on toonud täiesti uue väga keerulise olukorra, mis ei jäta kedagi külmaks ega ilmselt mõjutamatagi.

Soovime koos Teiega säilitada rahu ja teeme kaalutletud otsused, et rahaasjus valitseks endiselt selgus ja turvatunne. Maksihoius on turvaline investeering, millesse raha paigutades saate teenida aastas kuni 7% intressitulu.

Oleme Teie jaoks olemas ja koos leiame Teile sobivama hoiuse lahenduse.

Ühistu Eesti Hoius klienditeenindus on avatud Pronksi 3, Tallinnas ning nõu võite küsida ka telefonil 6 230 230.

Taotluse hoiuse avamiseks võite esitada ka kodulehel www.eestihoius.ee ja soovi korral saab hoiuse avada kontaktivabalt.