Õige aeg mõelda paindlikule kinnisvaralaenule

Kinnisvara on hästi kaubaks läinud juba pikemat aega. Kui võiks arvata, et suurele ostupeole järgneb alati langus, siis praegu ei ole turu raugemist kuskilt otsast näha. Kinnisvara ostuks pakub laenu ka meie ühistu, kusjuures paindlikematel tingimustel kui pangad.

Eesti Hoiuse kinnisvaralaen sobib igaühele, kes soovib oma kodu osta. Ka paljudele sellistele taotlejatele, kellele tavaline pank ära ütleks. Intress on tavapärase kodulaenu omast märksa kõrgem, kuid ei midagi utoopilist. Milliseks kujuneb igakuise makse ligikaudne suurus, selle saab kodulehe kalkulaatoriga lihtsasti järele proovida.

Pakume kodulaenu ka lühikeseks perioodiks. „Näiteks olukorras, kus unistuste kodu on leitud, kuid vana kinnisvara pole veel jõudnud maha müüa, on lühiajaline laen ideaalne lahendus. Kui kinnisvara turg on nii vilgas nagu praegu, peab äärmiselt kiiresti tegutsema,“ toob Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu juhatuse liige tiiu tälli välja.

Tasub meeles pidada, et lisatagatise olemasolul saab Eesti Hoiusest kinnisvara ostuks laenu ka omafinantseeringu puudumisel. Kui vajad ise või tead kedagi teist, kes vajab kodu ostuks laenu, küsi meie personalilt lisainfot.

Vaata lähemalt