Hea nipp tulu deklareerijale

Veebruar on sõbrakuu, kuid traditsiooniliselt on see ka aeg, mil tuleb oma tulud deklareerida. Deklareerimisest veelgi tähtsam on enammakstud raha arvele laekumine. Kas oled juba mõelnud, mida sellega teha?

Tagastatud tulumaks on paljudele aasta oodatuim rahasüst. Viimaks ometi saab kätte enda raha, mis on seni riigi käes hoiul olnud. Kui on vältimatuid kulusid, mis lihtsalt tuleb ära teha, siis nendest tõepoolest ei pääse. Ülejäänud rahaga oleks aga mõistlik vastutustundlikult käituda.

„Eesti Hoius pakub mitmeid tähtajalise hoiustamise võimalusi. Hoiuseid saab avada nii oma lastele kui ka iseenda pensionipõlve kindlustamiseks. Jaanuaris vabanesid taas pensionisambast lahkunute rahad ja see laine kajastub juba ka meie hoiuse avamiste statistikas,“ ütleb Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu juhatuse liige Jekaterina Semjonova. „Järgmist hoiustamise lainet ongi oodata veebruari lõpus, mil esimesed tulumaksu tagastused laekuma hakkavad. Meie oleme kontoris valmis, kuid mugavalt saate hoiuse avada ka siinsamas, meie veebilehel,“ lisab ta.

Milline hoius valida?

Tutvu hoiustega kodulehel ja kui vajad nõu, saad seda nii meie kontorist kui ka infotelefonil 6 230 230.