Sinu vaba raha vajab just praegu kaitset

Äsja ilmus Euroopa riikide inflatsioonimäära võrdlus. Selgus, et meie siin Eestis oleme iseäranis kehvas olukorras. See tähendab, et vaba raha kaotab oma väärtust praktiliselt minutitega. Sinul on veel viimane võimalus panna säästud kõrgema intressiga hoiusesse.

„Igapäevased hinnatõusud teevad murelikuks. Inflatsioon Eestis on muutumas lausa röövellikuks ja see puudutab kõige valusamalt neid, kellel on vaba raha,“ tõdeb HLÜ Eesti Hoius juhatuse liige Jekaterina Semjonova. Hoolega kogutud säästude ostujõu vähenemist ei soovi mitte keegi. Aga just nii juhtub, kui jätta säästud pangaarvele puutumatult seisma.

Ehkki erinevaid tähtajalise hoiustamise võimalusi pakuvad ka pangad, ei ole pankade intressimäärad konkurentsivõimelised. „Veel kestab meie Maksihoiuse kampaania, mis võimaldab säästud teenima panna palju parema intressiga. Klientidel, kes seni veel kahtlesid, soovitan igal juhul võimalust kasutada, sest uueks aastaks ennustatakse juba oluliselt väiksemaid intresse,“ lisab Semjonova.

Oled samuti huvitatud kuni 7,5% intressimääraga Maksihoiuse avamisest?

Hoiuse saab avada arvuti tagant lahkumata, mugavalt kodulehel www.eestihoius.ee või ühistu kontoris aadressil Pronksi 3, Tallinn.

Küsimuste tekkimisel helistage 6 230 230.