Tähtajaline hoius – tingimused ja tulusus

Kasumlikud hoiused – riskivaba investeerimine

Hoiu-laenuühistu Eesti Hoius on loodud kohalike inimeste poolt ja põhineb kohalikul kapitalil. Pakume tulusaid ja turvalisi hoiused, mis vastavad erinevatele klientide vajadustele. Liitudes meie ühistuga on igaühel võimalik avada hoiused, mis on oluliselt tulusamad kui suurpankades. Ühistu eesmärk on rahvusliku rikkuse säilitamine ja kasvatamine ning meie inimeste majandusliku sõltuvuse vähendamine välispankadest.

Kogumishoius on mugav ja paindlik viis hoiustamiseks, mille eelised on:

  • kõrge intressimäär, kuni 6,5% aastas;
  • kogu perioodi jooksul on võimalik teha sissemakseid, mis hakkavad koheselt intressi teenima;
  • mugav ja personaalne teenindus;
  • teadmine, et teie raha investeeritakse kohalikku majandusse;
  • osalemine Ühistu juhtimises

Teie panus töötab Eesti majanduse heaks ja aitab kaasa riigi arengule.

Hoiu-laenuühistuga Eesti Hoius saavad liituda kõik täisealised alalised Eesti elanikud ja Eestis registreeritud juriidilised isikud. Liitumiseks esitage avaldus koos isikut tõendava dokumendiga, tasuge sisseastumismaks ja minimaalse osakumaks.

 

Eesti Hoius pakub järgmiseid hoiuseid

Ühistud on loodud selleks, et koos investeerides on võimalik teenida selle kasutamise eest enam kui raha kodus hoides.  Raha hind turul muutub pidevalt ning inflatsiooni mõjul kipub iga valuuta odavnema. Seetõttu usume, et on vaja alternatiivi, mis võimaldab finantsvarusid mitte kaotada vaid nende tootlikkust tõsta. Pakume oma ühistu liikmetele erinevaid mugavaid ja kasumlikke hoiuseid. Kõiki hoiuseid on võimalik avada nii Eesti Hoius kontoris, Pronksi tn 3, Tallinnas või internetis, kus tuleb teha isikutuvastuse protsess Veriffi kaudu.

Lastehoiuse saab avada vanem või hooldaja lapse nimel ja sellele saavad igal ajal sissemakseid teha samuti nii vanemad, kui lapse ise. Lastehoiusel on kõrge, kuni 9% aastaintress. Parim võimalus oma laste iseseisva elu alguse kindlustamiseks! Iga sissemakse hakkab koheselt kõrget intressi teenima.

Tähtajaline hoius on kindlaksmääratud tähtajaga investeering. Perioodi saate valida ise, meie spetsialistid töötavad teile jaoks välja isikliku hoiuseplaani, kus määrate ära millal soovite kätte saada hoiuselt teenitud intressid, mida on võimalik välja maksta kord kuus, kord kvartalis, kord aastas või hoiustamistähtaja lõpus. Tähtajaline hoius on mõeldud kliendile, kellel on vaba raha ja kes teab, et raha peab teenima kasumit. Mida kõrgem on hoiuse intressimäär, seda parem. Seega on tähtajaline hoius üheks parimaks ja riskivabamaks raha teenimise mooduseks.

Kogumishoius on parim oma raha kogumiseks ja samal ajal intresside teenimiseks. Kõige paindlikum viis oma säästude kasvatamiseks! Kogumishoiusele saate teha piiramatult ja igal ajal sissemakseid, ning iga hoiusele kantud euro hakkab samal päeval kõrget intressi teenima. Säästke osa oma igakuistest sissetulekutest, et täita oma unistusi ja eesmärke. Kogutakse erinevatel eesmärkidel:

  • reisideks
  • tervise-, ravi ja iluteenuste kulude katmiseks;
  • remondiks ja ehituseks
  • enda või laste hariduse jaoks

 

Seeniorhoius on loodud, et igaüks saab ise endale väärika reservi pensionipõlveks koguda. Eesti Hoiuse Seeniorhoiusega saab teadlik inimene ise endale  sõltumatu ja inimväärse elukvaliteedi pensioniks tagada. Alustades varakult säästude hoiustamist ja loote omale ja oma lähedastele kindlustunde. Nii ei sõltu teie sissetulekud tulevikus poliitikast ega riigi majanduse hetkeolukorrast – need tuuled võivad pöörduda ka ootamatult. Madala riikliku pensioni kõrvale saate ise endale väärilise elatustaseme ja finantstoe koguda. Hoius makstakse välja täismahus hoiuseperioodi lõppemisel või hoiustaja pärijatele vastava tunnistuse alusel. Seeniorhoiusel on kõrge, garanteeritud intressimäär.

Hoiuse intress sõltub hoiuse tüübist, selle perioodist ja hoiustatud summast. Oma tulu saate juba enne hoiustamist mugavalt välja arvestada kasutades hoiuse kalkulaatorit meie kodulehel www.eestihoius.ee.

 

Lühidalt ühistust Eesti Hoius

Eesti Hoius on pikaajaline, kasumlikult tegutsev, usaldusväärne ja läbipaistev hoiu-laenuühistu. Pakume ühistu liikmetele pakume erinevaid kasumlikke ja turvalisi hoiuseid, et säästmine ja hoiustamine kasvataks parendaks igaühe elujärge. Võtke telefoni teel ühendust meie konsultantidega ja leidke enda jaoks optimaalne hoiuse lahendus. Samuti leiate meid Facebookist.

Meie aktsionäride kontod ja hoiused on päritud. Kui pärija suutis tõendada oma õigust varale, lähevad hoiustaja õigused ja kohustused talle üle. Pärimisseaduse kohaselt kuulub pärandvara kaaspärijatele pärandvara ühisuse mõiste alusel.

Seltsi logo tähistab võrset kui sümbolit, et igaüks teist saab oma unistuste elluviimiseks rahasse panustada. Soovime muuta oma koostöö seltsi liikmetega edukaks ja tulusaks. Meil on hea meel teid oma ridades näha. Liitu meiega!