Paneme Teie raha hoiusel kasvama

Kas teadsite, et Eesti Hoius* on kaheksa tegutsemisaasta jooksul oma liikmetele hoiuseintressidena välja maksnud üle viie miljoni euro?

Kindlasti kaaluge oma säästude hoiustamist hoiu-laenuühistud Eesti Hoius. Meie hoiustega on võimalik teenida keskmiselt 6-7,5% intressi aastas. Meie pakutav intressimäär on pankadest kõrgem, kuna investeerime hoiused laenudena, mitte ei investeeri aktsiatesse ja osakutsese. Nii saamegi pakkuda lühema hoiustamise perioodi jooksul kõrgemat tootlikkust.

Pakume Teile viite erinevat hoiust, mille vahel valida:

Tähtajaline hoius on mõeldud just seisva raha kasvama panemiseks. Sellel alates 2000-eurose sissemaksega hoiusel on kõrge intressimäär – kuni 7.5%. Hoiuse periood on paindlik – 6 kuud kuni 5 aastat ning intresside väljamaksmiseks on mitmeid võimalusi igakuisest kuni ühekordse väljamakseni.

Erihoius on tähtajalise hoiustamise võimalus, kus põhiosa väljamaksed ning intress laekuvad hoiustaja kontole igakuiselt, hoiustatav summa tasutakse täielikult mõne aasta jooksul tagasi. Intress kuni 10% aastas. Selle hoiuse perioodiks on 3 kuni 5 aastat.

Kogumishoius aitab raha mõneks kindlaks eesmärgiks koguda – sissemakseid võib teha igal ajal ning intressi teenivad sissemaksed esimesest päevast. Intress kuni 6.52% aastas. Hoiuse põhiosa on minimaalselt 2000 eurot ning hoiuse periood 6 kuud kuni 5 aastat, intressimäär kuni 6,52%.

Lastehoiusega saab paindlike juurdemaksetega koguda lapsele raha kuni 9% aastaintressiga. Sissemakseid saavad igal hetkel teha nii vanemad, vanavanemad kui ka teised soovijad ja laps ise.

Seeniorhoiusel on garanteeritud intress kuni 7.5% aastas ning see hoius on mõeldud spetsiaalselt pensioniks kogumiseks. Esmane sissemakse on minimaalselt 5000 eurot ning oma hoiuse saab välja võtta viie-, kuue- või seitsmeaastase lepinguperioodi lõppemisel sõltumata sellest, kui lähedal või kaugel pension parasjagu on.

Küsige meie spetsialistilt nõu, milline hoius on Teile sobivaim. Leiame koos parima lahenduse!

* endse nimega Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu