Tähtajaline hoius. 6,5% intressi

Tähtajaline hoius

Kindla tähtajaga investeering, millel on tavapärasest kõrgem interess. Tähtajaline hoius kuni 6,5%
leaf

Teeni kuni 6,5% intressi

Tähtajaline hoius on investeering, millel on kõige kõrgem intressimäär. Investeerida võib nii lühiajaliselt kui pikemaks perioodiks. Meie personaalne ja paindlik lähenemine võimaldab Teil saada intressitulu oma hoiustelt vastavalt oma soovile – nii igakuiselt, kvartalipõhiselt, iga-aastaselt või siis hoiuse tähtaja lõppemisel.

Tähtajaline hoius sobib hästi kliendile, kes omab vabu rahalisi vahendeid ning ei soovi selle väärtuse kahanemist inflatsiooni tõttu. Hoiustatud raha teenib tulu ja kasvatab Teie kapitali. Tähtajaline hoius on üks parimatest ja riskivabamatest viisidest oma raha kasvatamisel.

Eelised

  • Kõige kõrgem intressimäär

Tähtajalise hoiuse tingimused

Tähtajalise hoiuse aastaintress, kuni6,5%*
Hoiuse põhiosa sissemakse, alates3000 €
Hoiuse periood, aastat6 kuud kuni 5 aastat
Lisa-sissemaksedei
Hoiuseintresside väljamaksmineIga 1, 3, 12 kuu järel või lepingu lõppemisel
Tähtajalise hoiuse põhiosa väljamaksminelepingu lõppemisel
Hoiuselepingu automaatse pikendamise võimalusjah

Nõuded

  • Sisseastumismaks 10 €
  • Miinimum osakumaks 30 €
  • 18+ aastat
  • Alaline Eesti elanik või Eestis registreeritud juriidiline isik

Hoiuste võrdlus

LastehoiusTähtajaline hoiusErihoius hoiusumma väljamaksetegaKogumishoiusSeeniorhoius
Aastaintresskuni 6,5%*kuni 6,5%*kuni 6%*kuni 5,37%*kuni 6,5%*
Esmase sissemakse summa, alates2000 €3000 €3000 €30005000
Hoiustamisperioodal 3 kuni 5 aastatal 6 kuud kuni 5 aastat1, 2, 3 või 5 aastatal 1 kuni 5 aastat5, 6 või 7 aastat (lepingu pikendamise võimalusega)
Lisa-sissemaksedjaheijahjah

* Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. 2024. aastal on tulumaksumäär 20%.

Klienditugi

Soovi korral võtke ühendust meie spetsialistiga:

Anastasia Gruzdilovitš

Haldur

E-post: info@eestihoius.ee

Tel: +372 6 230 230

Meist kirjutatakse pressis

Maaleht Õhtuleht Postimees МК Эстония Põhjarannik

Korduma kippuvad küsimused

KUIDAS LIITUDA?

Ühistuga liitumiseks tuleb esitada avaldus meie esinduses aadressil Pronksi tn 3, Tallinn. Liitumisel palume esitada Teie isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või juhiload).

KUHU INVESTEERITAKSE SAADUD RAHA JA MILLEGA ON TAGATUD HOIUSED?

Hoiused investeeritakse Eesti majanduse arendamiseks, Eesti inimeste ja ettevõtete laenudesse, mis on tagatud kohaliku kinnisvaraga või autoliisingutesse, mille tagatiseks on liisitavad sõidukid. Eesti Hoius ei investeeri aktsiatesse, fondidesse ega pensionifondidesse.

Investeerimisel  pööratakse erilist tähelepanu laenuvõtja tagatiste ja maksevõime hindamisele, mis võimaldab vähendada võimalikke riske. Laenud väljastatakse usaldusväärsetele projektidele  ja turvaliselt nii ühistule kui hoiustajatele – investoritele.

RISKIDE MAANDAMINE PÕHJA-EESTI HLÜ´S?

Eestihoius HLÜ tegevust reguleeritakse ja teostatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. Tulenevalt Eesti Panga poolt kehtestatud määrusele on kõik Hoiu-laenuühistud kohustatud koostama ja esitama igakuiselt hoiu-laenuühistu bilansi, hoiu-laenuühistu kasumiaruande ning kohustusliku reservi nõude arvestuse aruande. Ühistu kohustuste tagamiseks moodustatud reservkapital, mille suuruseks on vähemalt pool osakapitalist. 2016 aastal lisaks kohustuslikule reservile täiendav vabatahtlik reserv, et katta mittetagastatavate laenudega seotud võimalikke riske. Eestihoius HLÜ pakub tagatisega laene maksejõulistele klientidele ning sellega teenitakse raha hoiustajatele.