Kogumishoius. Eesti Hoius

Kogumishoius

Kõige paindlikum viis oma säästude kasvatamiseks. Raha sissemaksed vastavalt Teie valikule. Koguge raha kasumlikult koos meiega!
leaf

Kogumishoius

Iga lisasissemakse hakkab kohe intressi teenima!

Kogumishoius sobib hästi, kui teie eesmärk on koguda raha näiteks puhkuse veetmiseks või laste hariduseks, sisustuse uuendamiseks või muu kallima ostu sooritamiseks. Kogumishoiusele võib kogu kehtivusaja jooksul teha sissemakseid, mis hakkavad kõrgemat intressi teenima alates esimesest päevast.

Hoiuse garanteeritud intress sõltub nii investeerimissummast kui ka hoiuse kehtivusajast. Mida varem Te alustate raha hoiustamisega, seda suuremaid võimalusi pakuvad Teile tänased investeeringud tulevikuks. Kunagi varem pole investeerimine olnud nii tulutoov.

Kogumishoiuse tingimused

Hoiuse aastaintress, kunikuni 5,75%*
Hoiuse põhiosa sissemakse, alates3000 €
Hoiuse periood, aastat12 kuud kuni 5 aastat
Lisasissemaksedvastavalt soovile, minimaalselt 10 EUR
Hoiuseintresside väljamaksmineIga 1, 3, 12 kuu järel või lepingu lõppemisel
Hoiuse põhiosa väljamaksminelepingu lõppemisel
Hoiuselepingu automaatse pikendamise võimalusjah

Nõuded

  • Sisseastumismaks 10 €
  • Miinimum osakumaks 30 €
  • 18+ aastat
  • Alaline Eesti elanik või Eestis registreeritud juriidiline isik

Hoiuste võrdlus

LastehoiusTähtajaline hoiusErihoius hoiusumma väljamaksetegaKogumishoiusSeeniorhoius
Aastaintresskuni 6,5%*kuni 6,5%*kuni 6%*kuni 5,37%*kuni 6,5%*
Esmase sissemakse summa, alates2000 €3000 €3000 €30005000
Hoiustamisperioodal 3 kuni 5 aastatal 6 kuud kuni 5 aastat1, 2, 3 või 5 aastatal 1 kuni 5 aastat5, 6 või 7 aastat (lepingu pikendamise võimalusega)
Lisa-sissemaksedjaheijahjah

* Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. 2024. aastal on tulumaksumäär 20%.

Klienditugi

Soovi korral võtke ühendust meie spetsialistiga:

Anastasia Gruzdilovitš

Haldur

E-post: info@eestihoius.ee

Tel: +372 6 230 230

Meist kirjutatakse pressis

Maaleht Õhtuleht Postimees МК Эстония Põhjarannik

Korduma kippuvad küsimused

KUIDAS LIITUDA?

Ühistuga liitumiseks esitage avaldus meie esinduses aadressil Pronksi tn 3, Tallinn. Liitumisel palume esitada ka Teie isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või juhiload).

KUHU INVESTEERITAKSE SAADUD RAHA JA MILLEGA ON TAGATUD HOIUSED?

Hoiused investeeritakse Eesti majanduse arendamiseks, Eesti inimeste ja ettevõtete laenudesse, mis on tagatud kohaliku kinnisvaraga või autoliisingutesse, mille tagatiseks on liisitavad sõidukid. Eesti Hoius ei investeeri aktsiatesse, fondidesse ega pensionifondidesse.

Investeerimisel  pööratakse erilist tähelepanu laenuvõtja tagatiste ja maksevõime hindamisele, mis võimaldab vähendada võimalikke riske. Laenud väljastatakse usaldusväärsetele projektidele  ja turvaliselt nii ühistule kui hoiustajatele – investoritele.

RISKIDE MAANDAMINE HLÜ-S EESTI HOIUS?

HLÜ Eestihoius tegevus on reguleeritud ja teostatud vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. Tulenevalt Eesti Panga poolt kehtestatud määrusele on kõik hoiu-laenuühistud kohustatud koostama ja esitama igakuiselt hoiu-laenuühistu bilansi, hoiu-laenuühistu kasumiaruande ning kohustusliku reservi nõude arvestuse aruande. Ühistu kohustuste tagamiseks on moodustatud reservkapital, mille suuruseks on vähemalt pool osakapitalist. 2016 aastal loodi meie ühistus lisaks kohustuslikule reservile ka täiendav vabatahtlik reserv, et katta mittetagastatavate laenudega seotud võimalikke riske. HLÜ Eestihoius pakub tagatisega laene maksejõulistele klientidele ning sellega teenitakse raha hoiustajatele.