Pealinna hoius - 1

Pealinna hoius

leaf

Erksate intresside aeg!

Pealinna hoiuse peamine eelis on suurenenud tootlus. Tähtajalist hoiust on nüüd võimalik avada kõrge intressiga.  Kasutage seda võimalust, avage hoius ja teenige kuni 8% aastas.

Tingimused

  • Hoiuse aastane intressimäär: kuni 8%*;
  • Hoiuse põhiosa sissemakse: min 3 000 EUR;
  • Hoiuse periood: 1, 2 ja 3 aastat;
  • Lisa-sissemaksed: ei
  • Hoiuseintresside väljamaksmine: iga 12 kuu järel;
  • Hoiuselepingu automaatse pikendamise võimalus: jah;
  • Hoiuse põhiosa väljamaksmine: lepingu lõppemisel.

* Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. 2024. aastal on tulumaksumäär 20%.

Klienditugi

Soovi korral võtke ühendust meie spetsialistiga:

Anastasia Gruzdilovitš

Haldur

E-post: info@eestihoius.ee

Tel: +372 6 230 230

Meist kirjutatakse pressis

Maaleht Õhtuleht Postimees МК Эстония Põhjarannik

Korduma kippuvad küsimused

KUIDAS LIITUDA?

Ühistuga liitumiseks tuleb esitada avaldus meie esinduses aadressil Pronksi tn 3, Tallinn. Liitumisel palume esitada Teie isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või juhiload).

KUHU INVESTEERITAKSE SAADUD RAHA JA MILLEGA ON TAGATUD HOIUSED?

Hoiused investeeritakse Eesti majanduse arendamiseks, Eesti inimeste ja ettevõtete laenudesse, mis on tagatud kohaliku kinnisvaraga või autoliisingutesse, mille tagatiseks on liisitavad sõidukid. Eesti Hoius ei investeeri aktsiatesse, fondidesse ega pensionifondidesse.

Investeerimisel  pööratakse erilist tähelepanu laenuvõtja tagatiste ja maksevõime hindamisele, mis võimaldab vähendada võimalikke riske. Laenud väljastatakse usaldusväärsetele projektidele  ja turvaliselt nii ühistule kui hoiustajatele – investoritele.

RISKIDE MAANDAMINE PÕHJA-EESTI HLÜ´S?

Eestihoius HLÜ tegevust reguleeritakse ja teostatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. Tulenevalt Eesti Panga poolt kehtestatud määrusele on kõik Hoiu-laenuühistud kohustatud koostama ja esitama igakuiselt hoiu-laenuühistu bilansi, hoiu-laenuühistu kasumiaruande ning kohustusliku reservi nõude arvestuse aruande. Ühistu kohustuste tagamiseks moodustatud reservkapital, mille suuruseks on vähemalt pool osakapitalist. 2016 aastal lisaks kohustuslikule reservile täiendav vabatahtlik reserv, et katta mittetagastatavate laenudega seotud võimalikke riske. Eestihoius HLÜ pakub tagatisega laene maksejõulistele klientidele ning sellega teenitakse raha hoiustajatele.