Seeniorhoius Eesti Hoius. Laen Liising Hoiused

Seeniorhoius

Vabatahtlike sissemaksetega ja garanteeritud intressimääraga hoius. Vali sõltumatu tulevik ning kogu omale pensioniks vajalik reserv.
leaf

Teeni kuni 6,5%* intressi!

Alustage oma säästude hoiustamist varakult, et tagada endale kindlustunne perioodiks, kui Teie sissetulekud võivad alaneda. Seeniorhoius võimaldab Teil olla sõltumatu vaatamata ajale ja olukorrale.
Sõlmides seeniorhoiuse lepingu Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistus, teenib Teie hoiusumma garanteeritud intressi kuni 6,5%* aastas kogu lepinguperioodi vältel.
Madal riiklik pension ei anna tihti piisavat kindlustunnet. Seetõttu on vajalik kanda hoolt oma rahalise reservi eest juba praegu, et teenitud pensionile jäädes tagada endale finantstugi ja vääriline elatustase.

Millal hoiusumma koos kogunenud intressiga välja makstakse? Seeniorhoius ei eelda raha osalist väljavõtmist arvelt lepinguperioodi jooksul. Täismahus väljamakse teostatakse kas 5, 6 või 7 aastase lepinguperioodi lõppemisel või pärijatele avalduse ja tunnistuse alusel, milles kajastub pärijate õigus pärandile.

Parima lahenduse leidmiseks konsulteerige meie spetsialistidega telefonil 6 230 230.

Tingimused

  • Esmase sissemakse summa – alates 5000 eurot;
  • Hoiustamisperiood 5; 6 või 7 aastat (lepingu pikendamise võimalusega);
  • Intressimäär 5,5%* kuni 6,5%* aastas;
  • Hoiuse sulgemine: lepingu tähtaja lõppemisel;

* Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. 2022. aastal on tulumaksumäär 20%.