Seeniorhoius Eesti Hoius. Laen Liising Hoiused

Seeniorhoius

Vabatahtlike sissemaksetega ja garanteeritud intressimääraga hoius. Vali sõltumatu tulevik ning kogu omale pensioniks vajalik reserv.
leaf

Teeni kuni 6,5%* intressi!

Alustage oma säästude hoiustamist varakult, et tagada endale kindlustunne perioodiks, kui Teie sissetulekud võivad alaneda. Seeniorhoius võimaldab Teil olla sõltumatu vaatamata ajale ja olukorrale.
Sõlmides seeniorhoiuse lepingu Eestihoius HLÜ´s, teenib Teie hoiusumma garanteeritud intressi kuni 6,5%* aastas kogu lepinguperioodi vältel.
Madal riiklik pension ei anna tihti piisavat kindlustunnet. Seetõttu on vajalik kanda hoolt oma rahalise reservi eest juba praegu, et teenitud pensionile jäädes tagada endale finantstugi ja vääriline elatustase.

Millal hoiusumma koos kogunenud intressiga välja makstakse? Seeniorhoius ei eelda raha osalist väljavõtmist arvelt lepinguperioodi jooksul. Täismahus väljamakse teostatakse kas 5, 6 või 7 aastase lepinguperioodi lõppemisel või pärijatele avalduse ja tunnistuse alusel, milles kajastub pärijate õigus pärandile.

Parima lahenduse leidmiseks konsulteerige meie spetsialistidega telefonil 6 230 230.

Seeniorhoiuse tingimused

Hoiuse aastaintress, kuni5,5%* kuni 6,5%* aastas
Hoiuse põhiosa sissemakse, alates5000 €
Hoiuse periood, aastat5; 6 või 7 aastat (lepingu pikendamise võimalusega)
Hoiuse sulgeminelepingu tähtaja lõppemisel

Nõuded

  • Sisseastumismaks – 10 €
  • Miinimum osakumaks – 30 €
  • 18+ aastat
  • Alaline Eesti elanik või juriidiline isik, kes on registreeritud Eestis

Hoiuste võrdlus

LastehoiusTähtajaline hoiusErihoius hoiusumma väljamaksetegaKogumishoiusSeeniorhoius
Aastaintresskuni 6,5%*kuni 6,5%*kuni 6%*kuni 5,37%*kuni 6,5%*
Esmase sissemakse summa, alates2000 €3000 €3000 €30005000
Hoiustamisperioodal 3 kuni 5 aastatal 6 kuud kuni 5 aastat1, 2, 3 või 5 aastatal 1 kuni 5 aastat5, 6 või 7 aastat (lepingu pikendamise võimalusega)
Lisa-sissemaksedjaheijahjah

* Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. 2024. aastal on tulumaksumäär 20%.

Klienditugi

Soovi korral võtke ühendust meie spetsialistiga:

Anastasia Gruzdilovitš

Haldur

E-post: info@eestihoius.ee

Tel: +372 6 230 230

Meist kirjutatakse pressis

Maaleht Õhtuleht Postimees МК Эстония Põhjarannik

Korduma kippuvad küsimused

KUIDAS LIITUDA?

Ühistuga liitumiseks tuleb esitada avaldus:

  1. Interneti teel, täites avalduse vormi (digitaalselt ei ole võimalik liituda)
  2. Meie esinduses aadressil Pronksi tn 3, Tallinn, võttes kaasa isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või juhiload).

KUHU INVESTEERITAKSE SAADUD RAHA JA MILLEGA ON TAGATUD HOIUSED?

Kõik hoiused investeeritakse Eesti majandusse. Põhja-Eesti HLÜ ei investeeri aktsiatesse, fondidesse ega pensionifondidesse.  Kõik väljastatud laenud on tagatud kinnisvarahüpoteegiga ja pandiga. Hoiustena kaasatud rahalised vahendid paigutatakse laenudesse, mis on tagatud kinnisvara hüpoteegiga. Samal ajal pööratakse erilist tähelepanu laenuvõtja tagatiste ja maksevõime hindamisele, mis iseenesest on levinud rahvusvaheline tava ja võimaldab vähendada võimalikke riske. Seega, sellist laenuväljastamise viisi võib pidada piisavalt usaldusväärseks ja turvaliseks nii finantseerivale ühingule kui ka selle investoritele, kelleks antud juhul on hoiustajad

RISKIDE MAANDAMINE PÕHJA-EESTI HLÜ´S?

Eestihoius HLÜ tegevust reguleeritakse ja teostatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. Tulenevalt Eesti Panga poolt kehtestatud määrusele on kõik Hoiu-laenuühistud kohustatud koostama ja esitama igakuiselt hoiu-laenuühistu bilansi, hoiu-laenuühistu kasumiaruande ning kohustusliku reservi nõude arvestuse aruande. Ühistu kohustuste tagamiseks moodustatud reservkapital, mille suuruseks on vähemalt pool osakapitalist. 2016 aastal lisaks kohustuslikule reservile täiendav vabatahtlik reserv, et katta mittetagastatavate laenudega seotud võimalikke riske. Eestihoius HLÜ pakub tagatisega laene maksejõulistele klientidele ning sellega teenitakse raha hoiustajatele.