Laen kinnisvara tagatisel Eesti Hoius. Laen Liising Hoiused

Laen kinnisvara tagatisel

Laen Teie soovide täitmiseks! Viige ellu oma unistuste reis, remontige kodu või soetage uus sõiduk. Võimalus olemasolevate laenude koondamiseks ja refinantseerimiseks.
leaf

Laenusumma alates 5 000 eurost kuni 200 000 euroni.

Laen kinnisvara tagatisel Eesti Hoius liikmetele on parim võimalus oma soovide elluviimiseks ja vajaduste finantseerimiseks. Laenu võib kasutada erinevateks tarbevajadusteks nagu remont, auto või kodusisustuse soetamine, hariduskulude maksmine, samuti ka olemasolevate laenukohustuste kustutamiseks.

Eraisik peab laenu saamiseks olema ühistu liige (või liikmeks astuma), omama kindlat töökohta ning sissetulekut, mida tõestatakse pangakonto väljavõttega. Laenutaotluse positiivse vastuse puhul pannakse Teie käsutuses olevale kinnisvarale Ühistu kasuks hüpoteek, mis kustutatakse pärast laenu tagasimaksmist ja laenulepingu lõpetamist. Tavaliselt moodustab laenusumma 30-70% Põhja–Eesti regioonis (Tallinnas, Harjumaal, Raplamaal, Läänemaal, Järvamaal, Virumaal) asuvast kinnisvara maksumusest, täpsemalt määratakse see kinnisvaraspetsialistide hindamisakti põhjal — Pindi Kinnisvara, Arco Vara, Uusmaa Kinnisvarabüroo, Ober-Hausi Kinnisvara. Hindamisakt peab olema koostatud mitte varem kui kuus kuud laenutaotluse esitamise kuupäevast.

Tingimused

  • Finantseerimine: kuni 70% kinnisvara hinnast
  • Laenusumma: alates 5 000 eurost
  • Periood: 1-10 aastat
  • Intress: alates 12% aastas