Laen kinnisvara tagatisel

LAEN KINNISVARA TAGATISEL

Laen kinnisvara tagatisel on suurepärane võimalus saada raha Teie soovide elluviimiseks. Te võite kasutada laenu ammu planeeritud tarbevajadusteks nagu remont, auto või kodusisustuse soetamine, hariduskulude maksmine, samuti aga olemasolevate laenude kustutamine.

Alates 5 000 eurost

Vali
Finantseerimine:
kuni 70% kinnisvara soetamise summast
Summa:
Alates 5 000 eurost
Periood:
1-10 aastat
Intress:
alates 13% aastas

Laen kinnisvara tagatisel Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu (edaspidiselt Ühistu) liikmetele on suurepärane võimalus saada raha Teie soovide elluviimiseks. Te võite kasutada laenu ammu planeeritud tarbevajadusteks nagu remont, auto või kodusisustuse soetamine, hariduskulude maksmine, samuti aga olemasolevate laenude kustutamine.

Füüsilise isiku laenu saamiseks peab Ühistu liige omama kindlat töökohta ja tulu, mida tõestatakse pangaarve väljavõttega. Laenutaotluse positiivse vastuse puhul pannakse Teie käsutuses olevale kinnisvarale Ühistu kasuks hüpoteek, mis kustutatakse pärast laenu tagasimaksmist ja laenulepingu lõpetamist. Tavaliselt laenusumma moodustab 30-70% Põhja–Eesti regioonis (Tallinnas, Harjumaal, Raplamaal, Läänemaal, Järvamaal, Virumaal) asuvast kinnisvara maksumusest ja veelgi täpsemalt määratakse see kinnisvaraspetsialistide hindamisakti põhjal — Pindi Kinnisvara, Arco Vara, Uusmaa Kinnisvarabüroo, Ober-Hausi Kinnisvara. Sealjuures akt peab olema koostatud mitte varem kui kuus kuud laenutaotluse esitamise kuupäevast.