Lastehoius

LASTEHOIUS – kindlusta oma lapsele edukas start iseseisvasse ellu

Iseseisva elu algus ei ole kunagi kerge ja tähendab üldjuhul suuri väljaminekuid, olgu selleks ülikooli õppemaks, uus kodu või reisimine, et maailmapilti avardada. Lastehoius on suurepärane võimalus lapse iseseisva elu alustamiseks juba täna valmistuda – raha koguda, seda kasvatada ja lapsele rahatarkuse osas eeskuju näidata.

Lastehoius on kasumlik investeerimine, mis pakub hoiusele kuni 9 protsendilist aastaintressi ja paindlikku juurdemaksete võimalust, kus iga lisatud summa hakkab koheselt intressi teenima. Hoiusele saavad juurdemakseid teha igal ajal ja igas summas nii vanemad, vanavanemad, teised soovijad ja ka laps ise.

* Tulenevalt Tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. 2020. aastal tulumaksumäär moodustab 20%.

Hoiust on lihtne avada kas kontoris või Veriffi kaudu üle veebi kodust lahkumata. Hoiuse võib avada lapse seaduslik esindaja ehk tema ema, isa või eestkostja. Hoiuse lõppemisel pikeneb hoiusumma koos intressiga automaatselt uueks perioodiks.

Taga oma lapsele eeldused paremaks tulevikuks! Intressimäär kuni 9%

Tingimused:

  • Hoiuse periood ja aastane intressimäär: 2 aastat – 7%*, 3 aastat – 8%*, 4-5 aastat – 9%*;
  • Hoiuse summa: minimaalselt 2 000 EUR;
  • Lisasissemaksed: vastavalt soovile, minimaalselt 10 EUR;
  • Hoiuseintresside väljamaksmine: perioodi lõpus või hoiuse sulgemisel;
  • Lepingu automaatne pikenemine: hoius pikeneb – Hoiusumma koos intressiga;

Avan hoiuse