Tähtajaline hoius

TÄHTAJALINE HOIUS

Tähtajaline hoius on kindla tähtajaga investeering, mille puhul on kõrgemad intressimäärad kui tavalisel hoiustamisel. Sobib nii lühiajaliste kui ka pikaajaliste investeeringute jaoks.

Personaalne ja paindlik. Teeni kuni 7,5%

Vali
Hoiuse aastane intressimäär *
kuni 7,5 %
Hoiuse põhiosa sissemakse
min 3 000 EUR
Hoiuse periood
6 kuud kuni 5 aastat
Lisa-sissemaksed
ei
Hoiuseintresside väljamaksmine
Iga 1, 3, 12 kuu järel või lepingu lõppemisel
Hoiuse põhiosa väljamaksmine
lepingu lõppemisel
Hoiuselepingu automaatse pikendamise võimalus
jah

Investeering on kasu saamise eesmärgil tehtud pikaajaline kapitalimahutus. Tähtajaline hoius on investeering, mille puhul on kõige kõrgem intressimäär. Sobib nii lühiajaliste kui ka pikaajaliste investeeringute jaoks. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu tähtajaline hoius on hoiustamine kindla aja peale, mille puhul intressimäär on üks kõrgemaid Eestis. Personaalne ja paindlik lähenemine võimaldab Teil saada protsente hoiustelt nii igakuiselt, kvartalipõhiselt või iga-aastaselt kui ka deposiidi tähtaja lõppemisel. Tähtajaline hoius on üks riskivabamaid lisaraha teenimise võimalusi.

Tähtajaline hoius on kliendile, kes omab vabu rahalisi vahendeid. Kõik teavad, et raha peab teenima, ainult sellisel viisil võib oodata isikliku kapitali juurdekasvu. Investeering peab tooma kasumit. Ja mida kõrgem on intressimäär, seda parem. Üheks parimaks mooduseks hoiuste suurendamiseks on tähtajaline hoius.

{{'Avan hoiuse' | translate}}